MC-TC5.08H22P-N-0001
Pitch:5.08mm Rated Voltage:400V Rated Current:15A Connection method:Push in connection colour:customizable
パラメータ
  • SUPU ID
    MC-TC5.08H22P-N-0001
  • 接続数
    22
  • 動作温度範囲
    -40~+105℃