MC-TI3.5V20P-BK-0001-SMT
Pitch:3.5mm Rated Voltage:160V Rated Current:17.5A Connection method:Push in connection colour:customizable
パラメータ
  • SUPU ID
    MC-TI3.5V20P-BK-0001-SMT
  • 接続数
    20
  • 接続方法
    Push in connection
  • 動作温度範囲
    -40~+130℃
  • IEC定格電流
    17.5A
  • IEC定格電圧
    160V
  • UL定格電流
    12A – 10A
  • UL定格電圧
    300V – 300V