MC-TC5.08H03P-N-0001
Pitch:5.08mm Rated Voltage:400V Rated Current:15A Connection method:Push in connection colour:customizable
パラメータ
  • SUPU ID
    MC-TC5.08H03P-N-0001
  • ピッチ
    5.08
  • レベル数
    Single layer
  • 接続数
    3
  • 接続方法
    Push in connection
  • 保護等級
    IP20
  • 動作温度範囲
    -40~+105℃