MC-TG7.62H11C-0001
Pitch:7.62mm Rated Voltage:630V Rated Current:32A Connection method:Screw connection colour:customizable
パラメータ
  • SUPU ID
    MC-TG7.62H11C-0001
  • ピッチ
    7.62
  • 接続数
    11
  • 接続方法
    Screw connection
  • 動作温度範囲
    -40~+105℃
  • IEC定格電流
    32A
  • IEC定格電圧
    630V
  • 定格インパルス電圧
    6.0KV 6.0KV 6.0KV
  • UL定格電流
    30A – 10A
  • UL定格電圧
    300V – 300V