MC-RJ2.5H12P-0001
Pitch:2.5mm Rated Voltage:160V Rated Current:4A Connection method:Push-in spring connection colour:customizable
パラメータ
  • SUPU ID
    MC-RJ2.5H12P-0001
  • 接続数
    12
  • 動作温度範囲
    -40~+105℃
  • IEC定格電流
    4A
  • IEC定格電圧
    160V
  • UL定格電流
    4A – –
  • UL定格電圧
    125V – –