MC-RE3.5V11C-0001
Pitch:3.5mm Rated Voltage:160V Rated Current:8A Connection method:Screw connection colour:customizable
パラメータ
  • SUPU ID
    MC-RE3.5V11C-0001
  • 接続数
    11
  • 動作温度範囲
    -40~+105℃
  • IEC定格電流
    8A
  • IEC定格電圧
    160V
  • UL定格電流
    8A – 8A
  • UL定格電圧
    300V – 300V
  • 被覆剥ぎ長さ
    7~8mm