MC-PJ5.08H09P-D-0001
Pitch: 5.08mm Rated Voltage:320V Rated Current: 12A Connection method:Push-in spring connection colour:customizable
パラメータ
  • SUPU ID
    MC-PJ5.08H09P-D-0001
  • 接続数
    9
  • 動作温度範囲
    -40~+105℃
  • IEC定格電流
    320V
  • IEC定格電圧
    12A
  • UL定格電流
    10A – 10A
  • UL定格電圧
    300V – 300V
  • 被覆剥ぎ長さ
    10~11mm