MC-RU3.81SV04-0001
Pitch:3.81mm Rated Voltage:160V Rated Current:8A colour:customizable
パラメータ
  • SUPU ID
    MC-RU3.81SV04-0001
  • ピッチ
    3.81
  • 接続数
    4
  • 動作温度範囲
    -40~+105℃
  • IEC定格電流
    8A
  • IEC定格電圧
    160V
  • 定格インパルス電圧
    2.5KV2.5KV2.5KV
  • UL定格電流
    8A – 8A
  • UL定格電圧
    300V – 300V