MC-RJ5.08H06P-I-0001
Pitch:5.08mm Rated Voltage:320V Rated Current:12A Connection method:Push-in spring connection colour:customizable
パラメータ
  • SUPU ID
    MC-RJ5.08H06P-I-0001
  • 接続数
    6
  • 動作温度範囲
    -40~+105℃
  • IEC定格電流
    12A
  • IEC定格電圧
    320V
  • UL定格電流
    10A – 10A
  • UL定格電圧
    300V – 300V