MC-RJ3.5H18P-K-0001
Pitch:3.5mm Rated Voltage:160V Rated Current:8A Connection method:Push-in spring connection colour:customizable
パラメータ
  • SUPU ID
    MC-RJ3.5H18P-K-0001
  • 接続数
    18
  • 動作温度範囲
    -40~+105℃
  • IEC定格電流
    8A
  • IEC定格電圧
    160V
  • UL定格電流
    8A – –
  • UL定格電圧
    300V – –