MC-RE7.62V04C-R-0001
Pitch:7.62mm Rated Voltage:630V Rated Current:18A Connection method:Screw connection colour:customizable
パラメータ
  • SUPU ID
    MC-RE7.62V04C-R-0001
  • 接続数
    4
  • 動作温度範囲
    -40~+105℃
  • IEC定格電流
    18A
  • IEC定格電圧
    630V
  • UL定格電流
    15A – 10A
  • UL定格電圧
    300V – 300V
  • 被覆剥ぎ長さ
    7~8mm