MC-PF3.5H07P-F-0001
Pitch: 3.5mm Rated Voltage:160V Rated Current: 8A Connection method:Push in Connection colour:customizable
パラメータ
  • SUPU ID
    MC-PF3.5H07P-F-0001
  • 接続数
    7
  • 動作温度範囲
    -40~+105℃
  • IEC定格電流
    160V
  • IEC定格電圧
    8A
  • UL定格電流
    8A 8A 8A
  • UL定格電圧
    150V 50V 150V
  • 被覆剥ぎ長さ
    10mm