MC-PC5.08V13C-T-0001
Pitch: 5.08mm Rated Voltage:320V Rated Current: 12A Connection method:Screw connection colour:customizable
パラメータ
  • SUPU ID
    MC-PC5.08V13C-T-0001
  • ピッチ
    5.08
  • レベル数
    Single layer
  • 接続数
    13
  • 接続方法
    Screw connection
  • 保護等級
    IP20
  • 動作温度範囲
    -40~+105℃
  • IEC定格電流
    320V
  • IEC定格電圧
    12A
  • 定格インパルス電圧
    4.0KV 4.0KV 4.0KV
  • UL定格電流
    15A – 10A
  • UL定格電圧
    300V – 300V