MC-PA7.62V04-G-0002
Pitch: 7.62mm Rated Voltage:630V Rated Current: 18A colour:customizable
パラメータ
  • SUPU ID
    MC-PA7.62V04-G-0002
  • 接続数
    4
  • 動作温度範囲
    -40~+105℃
  • IEC定格電流
    630V
  • IEC定格電圧
    18A
  • UL定格電流
    15A – 10A
  • UL定格電圧
    300V – 300V