MC-PA3.81H20-0002
Pitch: 3.81mm Rated Voltage:160V Rated Current: 8A colour:customizable
パラメータ
  • SUPU ID
    MC-PA3.81H20-0002
  • 接続数
    20
  • 動作温度範囲
    -40~+105℃
  • IEC定格電流
    160V
  • IEC定格電圧
    8A
  • UL定格電流
    8A – 8A
  • UL定格電圧
    300V – 300V