MC-DTEH3.81H28C-0001
Pitch:3.81mm Rated Voltage:160V Rated Current:12A Connection method:Screw connection colour:customizable
パラメータ
  • SUPU ID
    MC-DTEH3.81H28C-0001
  • 接続数
    28
  • 動作温度範囲
    -40~+105℃
  • IEC定格電流
    12A
  • IEC定格電圧
    160V
  • UL定格電流
    12A – 10A
  • UL定格電圧
    300V – 300V
  • 硬導体断面積
    0.2~1.5mm²
  • 軟導体断面積
    0.2~1.5mm²
  • 軟導体断面積、端子付き
    0.2~1.5mm²