MC-DRT3.5H30P-I-0001
Pitch:3.5mm Rated Voltage:150V Rated Current:8A Connection method:Push in connection colour:customizable
パラメータ
  • SUPU ID
    MC-DRT3.5H30P-I-0001
  • 接続数
    30
  • 動作温度範囲
    -40~+105℃
  • IEC定格電流
    8A
  • IEC定格電圧
    150V
  • UL定格電流
    8A 8A 8A
  • UL定格電圧
    150V 150V 150V