MC-DPAN3.81H12-BK-2600
Pitch:3.81mm Rated Voltage:160V Rated Current:8A colour:customizable
パラメータ
  • SUPU ID
    MC-DPAN3.81H12-BK-2600
  • ピッチ
    3.81
  • 接続数
    12
  • 動作温度範囲
    -40~+105℃
  • IEC定格電流
    160V
  • IEC定格電圧
    8A
  • UL定格電流
    8A – 8A
  • UL定格電圧
    150V – 150V