MC-TI3.5VXXP-BK-0001
Pitch:3.5mm Rated Voltage:200V Rated Current:17.5A Connection method:Push in connection colour:customizable
パラメータ
  • SUPU ID
    MC-TI3.5VXXP-BK-0001
  • 接続数
    XX
  • 接続方法
    Push in spring connection
  • 動作温度範囲
    -40~+130℃
  • IEC定格電流
    17.5A
  • IEC定格電圧
    200V
  • UL定格電流
    12A – 10A
  • UL定格電圧
    300V – 300V