MC-PH10.16HXX-F-0001
Pitch: 10.16mm Rated Voltage:1000V Rated Current: 76A colour:customizable
パラメータ
  • SUPU ID
    MC-PH10.16HXX-F-0001
  • ピッチ
    10.16
  • 接続数
    XX
  • 動作温度範囲
    -40~+105℃
  • IEC定格電流
    76A
  • IEC定格電圧
    1000V
  • 定格インパルス電圧
    8.0KV 6.0KV 6.0KV
  • UL定格電流
    66A 66A 5A
  • UL定格電圧
    300V 300V 600V